GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZİ İLETMENİZDEN MEMNUN OLURUZ

 Gizlilik sözlesmesini kabul ediyorum.

YASAL UYARI

Site sahibi, sitesinde güncel ve doğru bilgilere yer vermek için özen göstermekle birlikte yazılan bilgilerin doğruluğu, güncelliği  veya eksiksizliği ile  ilgili olarak herhangi bir beyanda bulunmamakta, garanti veya teminat vermemektedir.
Sitede bulunan bilgilerin tamamı bilgilendirme amaçlıdır. Site içeriğinin herhangi bir yasal ya da avukatlık mesleği ile bağdaşacak şekilde profesyonel tavsiye niteliği taşımaz.
Paylaşılan  bilgiler Avukatlık Meslek İlkeleri’ne, Türkiye Barolar Birliği’nce hazırlanan Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne ve Avrupa Birliği Avukatlık Meslek Kuralları’na uygun olarak düzenlenmiştir. Yazıların veya görsellerin bir kısmı yahut tamamı herhangi bir bildirim zorunluluğu olmaksızın değiştirilebilir.
Sitedeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza  Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar.
Teşekkür ederiz.